+48 789 353 552 biuro@elvel.pl

O nas

 

 

 

 

Firma prowadzi działalność w branży motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej.

Świadczymy usługi wynajmu samochodów dostawczych, osobowych, a także charter łodzi. Możecie Państwo skorzystać z wynajmu na dowolny okres krótkoterminowy. Zapraszamy również do współpracy długoterminowej klientów prywatnych, jak i firmy. Wynajem na terenie Polski oraz wyjazdy zagraniczne.

Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą pojazdów. Przygotowujemy okazyjne oferty pojazdów osobowych i dostawczych. Oferowane przez nas modele posiadają sprawdzony stan techniczny, jak i bezszkodową historię.

Dla dopełnienia bezpieczeństwa doradzamy w zakresie wyboru ubezpieczenia. Jesteśmy niezależnym doradztwem ubezpieczeniowym, współpracującym z ponad 30 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Porównujemy oferty z całego rynku, tak by mogli Państwo wybrać tę najodpowiedniejszą dla siebie.

Motor Investments to firma, która ciągle rozwija się. Jesteśmy ludźmi łączącymi wiedzę motoryzacyjną, doświadczenie ubezpieczeniowe z pasją sportową i motorowodną. Dlatego znajdziecie u nas świetną ofertę charteru łodzi motorowej oraz możliwość uczestnictwa w wodnych eventach sportowych!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Motor Investments Sp. z o.o.

ul. Waląga 10/2

83-000 Pruszcz Gdański

NIP: 604 017 73 63

REGON: 366162006